Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Natural Medicaments
Eregma MAX power 100 tbl. + 20 TBL. ZADARMO
Kód tovaru VI.z1232
Výrobca Natural Medicaments
Dostupnosť SKLADOM 1 ks
viac kusov na objednanie 2 pracovné dni
Sadzba DPH 10%
Cena 23.69 € s DPH
ks  
 
Osobný odber ZADARMO na pobočkách eiffel optic. Pobočky otvorené i cez víkend.
Popis produktu Eregma MAX power 100 tbl. + 20 TBL. ZADARMO
Eregma MAX Power je veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok určený k podpore sexuálnych funkcií. Tablety pre lepší sex.

Zloženie v 1 tablete1


Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu 2x denne (dopoludnia medzi jedlami, večer najlepšie 3 hodiny pred spaním). Dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny (nie sú vhodné alkoholické nápoje ani mlieko).

V odporúčaných dávkach nemá prípravok nežiaduce vedľajšie účinky, pôsobí pozvoľna a prirodzene. Nevzniká naň návyk. Účinok sa u vyčerpaného organizmu znateľne prejaví už po jednodňové dávke, výrazného účinku sa dosiahne po niekoľkých týždennom užívaní. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo - aj po dobu niekoľkých mesiacov. Po využívaní dvoch balení (regeneračná kúra) účinok prípravku dlhodobo pretrváva. Ak sa ťažkosti opäť objavia, je vhodné regeneračnú kúru zopakovať.Balenie

100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO - dávka na 2 mesiaceUpozornenie

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Môže znižovať krvný tlak. Osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti a osoby s iným závažným ochorením by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Účinnosť vstrebávanie zložiek je zvýšená technológiou mikronizácie. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Neobsahuje lepok.

Upozornenie pre diabetikov: Liek môže znižovať hladinu krvného cukru v krvi, vhodnosť používania konzultujte s lekárom.Ďalšie oznámenie

Odporúčame kombinovať s produktom Maca 100 tob.

 

V našej ponuke nájdete tiež Eregma Max Power 100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO + Erectan Exclusive intim gel 50 ml a ďalšie prípravky na sexualitu a afrodiziaká.

Články o produkte Eregma MAX power:

Bylinky a sexuálne ťažkosti, Depresia je choroba, Stresovaný, unavený človek, Cholesterol - nové pohľady, Hypertenzia - liečba prírodnými postupmi, Sexuálne slasť ako originálny vianočný darček!, Veľkosť pánskeho penisu, Muži strácajú svoje mužstvo, Alkohol a sex, Poruchy sexuálnych funkcií - niekoľko praktických skúseností.

Produkt doručujeme v diskrétnom balení.Popis

Prípravok Eregma MAX Power pomáha zvyšovať výkonnosť organizmu. Obsahuje kombináciu účinných látok určených na podporu sexuálnych funkcií predovšetkým u mužov. Účinok produktu je zvýšený technológiou mikronizácie. Eregma MAX Power pomáha zintenzívňovať sexuálny zážitok oboch partnerov.

Eregma MAX Power obsahuje byliny maca a kotvičník označované ako "prírodná viagra", žen-šen označovaný za "koreň života", ginkgo biloba a indiánmi obľúbený smilax.

Obsiahnuté prvky selén, zinok a meď tvoria významnú funkčnú súčasť radu enzýmov dôležitých pre životné funkcie v organizme. V prípravku Eregma MAX Power sú zastúpené v biologicky dobre dostupnej forme a organizmus je schopný je veľmi dobre využiť.Prídavné látky

stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza, polyvinyl-pyrolidon (nosič)